Minipannkoogi masin 50 tk

Korralda meeldejääv pannkoogipidu! Valmista meie professionaalse pannkoogimasinaga ise maitsvad pannkoogid! Minipannkoogid sobivad õue sünnipäevale, kodukohvikute päevale või mistahes üritusele!

Korraga saab valmistada 50 minipannkooki. Valmistamisega saavad kõik hakkama ja pannikoogid valmivad kiiresti!

Masinaga tuleb kaasa dosaator, puidust pulgad, kasutusjuhend, kindad ja soovi korral termokast.

Iga seadmega on kaasas eestikeelne ja venekeelne kasutusjuhend!

Mõned näpunäited ja maitsed valmistamiseks:

  • Soolaste täidistega minipannkookide tegemiseks varuge suituskala, suituskana, sink, riivjuust vms. Täidis tuleb lisada pannkoogipannile küpsetamise ajal!
  • Kohupiimapannkookide tegemiseks varuge 2-3 kohupiimapasta tuubi (näiteks sobib vanilli aga dosaatoriga kasutamiseks ei sobi rosina).

NB! Minipannkoogimasinat me ei rendi enda peoruumi, sest meil puudub köögis selleks vajalik ventilatsioon aga soovi korral saad minipannkoogid tellida meie poolt ikka. Vaata minipannkookide valikut siit.

  • "Ise järgi tulemise puhul" Rendiaeg algab rendipäeva hommikul kl 10:00 ja lõppeb hiljemalt rendipäeva järgsel hommikul kl 09:00 või kokkuleppel teisiti. Kui rendid  majast  välja "Ise järgi tulemise puhul", siis kirjuta lisainfosse juurde: ISIKUKOOD, AADRESS ja kui rendipaketileTULEB JÄRGI RENTNIKU POOLT VOLITATUD ISIK, SIIS TEMA NIMI. Vormistame rendilepingu.
  • "Meie Mängumaa transport"  transpordi hind ühel suunal on 1.5€/km ( nt. toomine peopaika või järeletulemine peopaika). Kui soovite edasi-tagasi transporti, siis on hinnaks 3€/km. Rendipunkt asub aadressil Meistri 22 (Haabersti linnaosa). Transpordi teenusele väljastame soovi korral eraldi arve.

Juhul, kui programm ei lase Teile soovitud kuupäeval broneerida, siis võite saadavuse meilt üle küsida(võimalik, et meil on siiski masinat pakkuda). Selleks helista +372 5576405 või saada päring: info@meiemangumaa.ee.


  • Ühik: tk
  • Hind: 30.00€
Kuupäev:
Päevade arv:
Nimekirjale tagasi